Zapraszam na moją stronę Iwona

Mam na imię Iwona, jestem żoną i mamą dwóch wspaniałych chłopców. Zawodowo zajmuję się księgowością i kontrolą. Moje pasje, to taka mała odskocznia od codzienności, coś co uwielbiam robić i to sprawia mi te błogie chwile przyjemności.

Troszkę o genezie powstania bloga. Blog powstał z potrzeby wypełnienia pustki, gdy przez jakąś chwilę nie miałam pracy. Po prostu nie mogę siedzieć bezczynnie ;) Wtedy też, narodził się plan, aby spisywać swoje pomysły a przede wszystkim fotograficznie je dokumentować. Pomysły małe i duże, inspiracje, wrażenia z podróży… chciałabym przekazać je dalej… zainspirować kogoś … dobrą kuchnią, pomysłami, pokazaniu wspaniałych miejsc do zwiedzania. W mojej głowie pomysły gonią następne pomysły…  szkoda tylko, że doba jest tak krótka.

 “Mistrzyni Międzyczasu” tak określiła mnie Koleżanka, która zapytała się mnie, jak ja to wszystko ogarniam, mając na myśli: moją pracę, wychowywanie dzieci, zajmowanie się domem, ogrodem i kotami oraz moimi pasjami: bieganiem, fotografią, czytaniem, rowerami, podróżami i najważniejszymi dla mnie, spotkaniami z rodziną i przyjaciółmi.

Zdecydowanie doba jest za krótka na wszystko co bym chciała zrobić

Pozdrawiam Was serdecznie! Iwona